به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

استخدام جهت فعالیت به عنوان مسوول فنی شرکت بهداشت حرفه ای

ثبت شده توسط ali - پنجشنبه, 10/14/1396 - 09:17
تصویر
فرصت شغلی ایمنی

یک شرکت دارای مجوز بهداشت حرفه ای در استان قزوین  جهت تصدی مسوولیت فنی بهداشت حرفه ای؛ نیازمند کارشناس یا کارشناس ارشد بهداشت حرفه ای ترجیحا آقا ساکن استان قزوین می باشد. سهام شرکت و حقوق ثابت در نظر گرفته می شود . هیچگونه سرمایه گذاری نیاز نیست. 

نحوه اشتغال
تمام وقت
تاریخ انقضای این آگهی
نحوه ارتباط کارجویان با این کارفرما
بعد از ثبت رزومه در سایت ایمنی؛ فرم ارسال رزومه زیر را تکمیل بزنید. (ویژه کاربران عضو سایت)

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.