ارسال رایگان رزومه/آگهی/فرصت شغلی/خبر/مقاله

 

کروماتوگرافی مایع(GPC HPLC)

کروماتوگرافی مایع(GPC HPLC)

تجزیه و شناسایی دقیق و تکرارپذیر پلیمرها

دستگاهGPC/SEC یک راه حل کم هزینه جهت شناسایی و آنالیز نمونه­ های پلیمری معمول با روش ­های مرسوم جداسازی و به کمک انواع دتکتورهای ضریب شکست، دتکتور UV-visible و نیز دتکتور مخصوص اندازه­ گیری پراکندگی نور یا Evaporative light scattering است. دقت بی نظیر این سیستم در تولید فلوی کاملاً دقیق فاز متحرک و پایداری دمایی فوق العاده آن باعث گردیده در مدت­ های طولانی عملکرد مداوم دستگاه نیز از به دست آوردن نتایج تکرارپذیر و قابل اعتماد اطمینان کامل داشته باشید.

خصوصیت­ ها:

دقت بالا: عملکرد فوق­ العاده پمپ برای اندازه ­گیری قابل اطمینان وزن­ های مولکولی، بطوری که اعداد به دست آمده با نتایج به دست آمده از روش ­های دیگر کاملاً سازگاری دارند.

تکثیرپذیر بودن نتایج دستگاه: پاسخ ­های تکرارپذیر حتی در عملکردهای طولانی مدت دستگاه
قدرت بی نهایت با تکیه بر تجربه سالیان در تولید انواع دستگاه­ های کروماتوگرافی مایع.
هزینه­ های کمتر: کاهش هزینه ­های کاربری و هزینه ­های تعمیر و نگهداری.

بازیافت اتوماتیک حلال: با کمک قابلیت­ های دتکتور Refractive Index Detector می ­توانید قبل از شروع انجام آزمایش و تا زمان پایدار شدن Baseline از هدر رفت فاز متحرک جلوگیری کرده و آن را به ظرف فاز متحرک بازگردانید.

عملکرد فوق العاده: دتکتورهایی با کیفیت بالا جهت افزایش نسبت سیگنال به نویز.

تطبیق پذیری و همه کاره بودن: قابلیت تطبیق پذیری دستگاه جهت انجام انواع آنالیزهای کروماتوگرافی مایع مد نظر کاربران با امکان انتخاب از بین مجموعه گسترده­ای از انواع ماژول­ های دستگاهی.

کنترل آسان و سریع دستگاه: کنترل پارامترهای دستگاه بطور کامل، جمع آوری داده ­ها و آنالیز این داده­ ها، همه و همه در یک بسته نرم افزاری

قابلیت پوشش نیازهای آینده شما: اگر قصد ارتقاء توانایی­ های دستگاه ­­تان را داشته باشید در هر زمانی امکان اضافه شدن چندین دتکتور به دستگاه شما وجود خواهد داشت. ماژول های جدید اضافه شده بصورتی یکپارچه با دستگاه GPC هماهنگ شده و ارتقاء دستگاه به شکل اطمینان بخشی ساده خواهد بود.

ایمیل
info@fpjco.com
ارایه دهنده کالا/ خدمت
شرکت فن آوری پیشرفته جهان

کروماتوگرافی مایع(GPC HPLC)

تلفن ثابت
فکس
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی کالاها و تجهیزات
تاریخ آخرین تغییر
جمعه, 23 شهریور, 1397
samanehj64

به اشتراک گذاری این صفحه: