ارسال رایگان رزومه/آگهی/فرصت شغلی/خبر/مقاله

 

کروماتوگرافی گازی (Economic GC)

کروماتوگرافی گازی (Economic GC)

این دستگاه تلفیقی از عملکرد ساده و اطمینان پذیری بالای اثبات شده را بطور هم زمان ارائه می­کند. دستگاه فوق با کیفیتی بالا و به شکلی مقرون به صرفه تولید گردیده و به همین دلیل برای آزمایشگاه ­هایی با ابعاد کوچک تا متوسط که برای انجام آزمایشات عادی و روتین نیازمند پیاده سازی روش های استاندارد GC هستند گزینه مناسبی محسوب می­ شود. این دستگاه به گونه­ ای طراحی شده که بیشترین مدت زمان ممکن را در حال سرویس دهی باشد و همچنین تعمیر و نگهداری و پیچیدگی­ های تکنیکی در آن به حداقل رسیده که تمام این عوامل در کنار یکدیگر باعث تسریع بازگشت سرمایه شما خواهند شد.

سهولت کاربری

کنترل دستگاه و طراحی پنل جلویی به گونه ­ای است که انجام آزمایشات روتین روزانه را آسان تر نموده و صرفاً به آموزش مختصری نیاز دارد.

قابل اطمینان بودن

این دستگاه آزمون­ های تضمین کیفی بسیار سختگیرانه­ ای را پشت سر گذاشته تا شما یک دستگاه با کیفیت در آزمایشگاه­ تان داشته باشید.

قابلیت انجام انواع آنالیزهای کروماتوگرافی گازی

با این دستگاه می­ توانید به سادگی آنالیزهای مختلف کروماتوگرافی گازی را در زمینه هایی چون مواد غذایی، کاربردهای زیست محیطی، پزشکی قانونی، علوم مواد، انرژی و صنایع شیمیایی انجام دهید.

خصوصیت­ ها:

امکان استفاده از کنترل تمام الکترونیک گازهای ورودی به دستگاه (EPC) برای تمامی اینلت ها و دتکتورها، که تکرارپذیری فوق العاده ­ای را به همراه صحت و دقتی قابل اطمینان امکان پذیر می سازد.

دارای نرم افزاری بسیار ساده جهت یادگیری که شما می توانید از بین امکانات متعدد نرم­ افزاری یکی را انتخاب کنید.

نمایشگر و کلیدهای جلوی دستگاه بسیار ساده طراحی شده ­اند که امکان دستیابی به اطلاعاتی مانند Sequence ، پارامترهای مختلف دستگاهی و نیز وضعیت آزمایش در حال انجام را آسان تر کرده که بدین ترتیب خطاهای کاربری دستگاه به حداقل رسیده است.

این دستگاه قابلیت استفاده از انواع دستگاه های خودکار تزریق نمونه را داراست. دستگاه تزریق خودکار نمونه های مایع با ظرفیت 16 جایگاه برای ظرف نمونه و یا به همراه سینی مخصوص آن (به جز بخش گرم کننده، سرد کننده و بارکد خوان) با ظرفیت150 نمونه ، دستگاه تزریق خودکار نمونه های مایع با ظرفیت 50 نمونه و نیز دستگاه رباتیک مخصوص تزریق اتوماتیک نمونه ­های مایع، نمونه های Headspace و ریز استخراج فاز جامد یا SPME با انواع ظرفیت­ ها و انواع سایزهای ظرف نمونه.

عملکرد این دستگاه به گونه ­ای بهینه سازی شده که جهت کار شبانه روزی و به دست آوردن تکرارپذیری فوق العاده در کاربردهای روتین روزانه منطبق بر مقررات خاص، مناسب ­باشد.

امکان نصب انواع اینلت ها: Split/Splitless برای تمام ستون های کاپیلاری از جمله ستون های Megabore. اینلت Packed برای ستون های کاپیلاری Wide bore و ستون های پک شده. اینلت Cool On Column با قابلیت برنامه ریزی دمایی جهت تزریق مستقیم نمونه به ابتدای ستون.

امکان نصب انواع دتکتورها: دتکتور یونیزاسیون شعله (FID)، دتکتور هدایت حرارتی ،(TCD) ، دتکتور میکرو الکترون گیرانداز (Micro-ECD)، دتکتور نیتروژن – فسفر (NPD) و دتکتور تک طول موجی فتومتری شعله­ ای (FPD+)

نقش مکمل کلیدها و نمایشگر هنگامی که دستگاه به یک انتگراتور یا نرم افزار ثانویه متصل باشد کاربر را قادر خواهد ساخت تا دستگاه را کنترل نماید.

ایمیل
info@fpjco.com
ارایه دهنده کالا/ خدمت
شرکت فن آوری پیشرفته جهان

کروماتوگرافی گازی (Economic GC)

تلفن ثابت
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی کالاها و تجهیزات
تاریخ آخرین تغییر
پنجشنبه, 22 شهریور, 1397
samanehj64

به اشتراک گذاری این صفحه: