به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

آتش نشانی - ایمنی در برابر آتش سوزی/حریق

Fire Protection

مرکز آموزشی مردان آتش

در جنوب شهر تهران، سازمان آتش نشانی مرکزی را برای آموزش نیروهای خود ایجاد کرده است که در این مرکز علاوه بر برگزاری کلاس‌های تخصصی مختلف، آتش نشانان با حضور در فضاهای مشابه حوادث واقعی، تمرین‌های مورد نیاز را انجام می‌دهد، فضاهایی که از حضور در عملیات‌هایی در شرایط تنگ و تاریک تا تجربه دمای 750 درجه سانتیگراد را شامل می‌شود.

samanehj64 سه شنبه, 05/09/1397 - 17:42
نقش آموزش‌های ایمنی در مهار و کنترل حوادث آتش‌سوزی در خوزستان

مدیر امور بهره برداری ناحیه شرق اهواز شرکت برق منطقه ای خوزستان، گفت: تنها آموزش های ایمنی پرسنل بهره بردار کمک کرد تا دو حادثه آتش سوزی که تیرماه سال جاری در پست اهواز ۲ این شرکت رخ داد کنترل شود و منجر به خاموشی های گسترده نشود.

samanehj64 دوشنبه, 05/08/1397 - 18:37

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.