به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

توجه: برای بهره مندی از خدمات سرور جدید نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. بهره مندی کلیه کاربران محترم و حتی کسانی که عضو قبلی سایت بوده اند منوط به ایجاد حساب کاربری جدید می باشد. بعضی از فیلدها مانند اطلاعات تماس صرفا برای کاربران آنلاین نمایش داده می شود.

 

رویدادها

 • همایش پارس سبز

  ثبت شده توسط greenpars - سه شنبه, 10/26/1396 - 00:18
  تاریخ برگزاری
  برگزار کننده
  سازمان منطقه ویژه انرژی پارس

  همایش پارس سبز در دوم و سوم بهمن ماه 1396 در سالن همایش های خلیج فارس سازمان منطقه ویژه با حضور مدیران عامل شرکت های منطقه، اداره کل HSE وزارت نفت و شرکت های تابعه، مدیران سازمان حفاظت محیط زیست کشور و استان بوشهر برگزار می گردد.

  کارگاههای آموزشی این همایش به شرح زیر می باشد :

 • کارگاه آموزش ایمنی در برابر زلزله به کودکان مهد و پیش دبستانی

  ثبت شده توسط admin_sj - دوشنبه, 10/25/1396 - 17:34
  برگزار کننده
  فرهنگسرای کار و تعاون

  فرهنگسرای کار و تعاون در راستای ارتقاء مهارت ایمنی به کودکان ، کارگاه آموزش ایمنی در برابر زلزله را امروز دوشنبه ۲۵ دی ماه برای کودکان مهد و پیش دبستانی برگزار کرد.

  به گزارش جهانی خبراز روابط عمومی فرهنگسرای کار و تعاون، در این کارگاه که صبح امروز 25 دی ماه برگزار شد بالغ بر 50 کودک از مهد و پیش دبستانی فرهنگسرای کار و تعاون به همراه 3 مربی با حضور مهرسا حسنی کارشناس آتش نشانی و خدمات ایمنی به آموزش مهارت ایمنی برای کودکان برگزار شد.

  ارتقاء توان و قابلیت حفظ سلامت کودکان در برابر هر گونه حوادث و سوانح از اهداف برگزاری این کارگاه بود.

 • جلسه آموزش ممیزی «مدیریت ایمنی» راه آهن شمالشرق(۱) برگزار شد

  ثبت شده توسط admin_sj - دوشنبه, 10/25/1396 - 17:27
  برگزار کننده
  راه آهن شمالشرق

  مدیرکل راه آهن شمالشرق (۱) گفت: در راستای اجرای پروژه استقرار سیستم مدیریت ایمنی جلسه آموزشی ممیزی ایزو ۹۰۰۱ و ۲۰۱۵ در شاهرود برگزار شد.
  فرشاد زادخور در گفتگو با خبرنگار مهر از برگزاری جلسه آموزش ممیزی «مدیریت ایمنی» راه آهن شمالشرق(۱) خبر داد و بیان کرد: این امر برای ممیزی ایزو ۹۰۰۱ صورت گرفته و ارتقای ایمنی در سیر و حرکت قطارها اجرای پروژه استقرار سیستم مدیریت ایمنی موسوم به اس ام اس در زمره اهداف آن است.

 • برگزاری دوره آموزشی ایمنی در کارگاه صنعتی توسط شرکت شهرکهای صنعتی کرمانشاه

  ثبت شده توسط admin_sj - سه شنبه, 10/19/1396 - 21:04
  برگزار کننده
  شرکت شهرکهای صنعتی کرمانشاه

  مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه از برگزاری دوره آموزشی ایمنی در کارگاه صنعتی توسط شرکت شهرکهای صنعتی استان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کرمانشاه, بیژن کردستانی گفت: این دوره آموزشی از مجموعه های آموزشی HSEE است که با حضور 20 نفر از مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی و به میزان 120 نفر ساعت در سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

  کردستانی تصریح کرد: هدف از برگزاری این دوره آموزشی آشنایی مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی با عوامل فیزیکی و شیمیایی زیان آور، شناسایی مهمترین عامل ایجاد حوادث ناشی از کار، شناسایی مهمترین شرایط ناایمن محیط کار می باشد..

 • ششمین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا

  ثبت شده توسط hadi - جمعه, 10/15/1396 - 15:01
  تاریخ برگزاری
  برگزار کننده
  شرکت کنترل کیفیت هوا (شهرداری تهران)، دانشگاه صنعتی شریف، انجمن علمی هوای پاک ایران

  آلودگی هوا و صدا معضل اساسی زندگی در کلان شهرهای ماست. جامعه علمی هر کشوری علاوه بر تولیدات علمی در زمینه های پیشرو دنیا، می بایست بر اساس نیازهای واقعی و روزمره کشور جهت گیری نموده و به تولید محتوی علمی در این زمینه بپردازد. از این رو همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا برنامه ریزی شده و برای ششمین سال پیاپی در کشور اجرا می گردد.

 • کارگاه آموزشی ایرانی-فرانسوی بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) در صنعت نفت

  ثبت شده توسط admin_sj - پنجشنبه, 10/14/1396 - 16:55
  تاریخ برگزاری
  برگزار کننده
  معاونت امور بین الملل و بازرگانی و اداره کل اچ‌اس‌یی وزارت نفت

  کارگاه آموزشی ایرانی-فرانسوی بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) در صنعت نفت روزهای نهم و دهم بهمن‌ماه در تهران برگزار می‌شود.
  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نفت، کارگاه آموزشی ایرانی-فرانسوی بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) در صنعت نفت با حضور و سخنرانی متخصصانی از شرکت‌های معتبر و بین المللی نفت و گاز و حوزه HSE فرانسه با هماهنگی معاونت امور بین الملل و بازرگانی و اداره کل اچ‌اس‌یی وزارت نفت برگزار می‌شود.

 • همایش منطقه ای ایمنی در آسانسور و پله برقی

  ثبت شده توسط admin_sj - پنجشنبه, 10/14/1396 - 02:11
  تاریخ برگزاری
  برگزار کننده
  دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

  مکان برگزاری: شهر کاشان

  محورهای کنفرانس: استانداردهای ایمنی در آسانسور و پله برقی رعایت ایمنی در نصب و سرویس آسانسور و پله برقی اهمیت سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور و پله برقی تاثیر آموزش همگانی در افزایش ایمنی آسانسور و پله برقی ارتقا امنیت روانی عمومی در آسانسور و پله برقی موانع فرهنگی در رعایت ایمنی آسانسور و آتش سوزی

 • برگزاری دوره‌های آموزشی ایمنی در محیط‌های کارگری در اردبیل

  ثبت شده توسط admin_sj - سه شنبه, 10/12/1396 - 18:22
  برگزار کننده
  اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل

  دوره‌های آموزشی ایمنی در محیط‌های کارگری در اردبیل برگزار می‌شود.
  به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، پیمان مشکوری رئیس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی و هماهنگی برگزری دوره‌های آموزشی در اردبیل اظهار داشت: با توجه به اهمیت و نقش تاثیرگذار آموزش در پیشگیری از بروز حوادث ناشی از کار و در راستای کاهش حوادث ناشی از کار در کارگاه‌های ساختمانی دوره‌های آموزشی مرتبط با این امر در استان اردبیل برگزار می‌شود.

 • هفتمین همایش ملی مهندسی ایمنی و مدیریت HSE توسط دانشگاه صنعتی شریف

  ثبت شده توسط CPSL - دوشنبه, 10/11/1396 - 22:52
  تاریخ برگزاری
  برگزار کننده
  مركز طراحي فرايند ايمني و كاهش ضايعات دانشگاه صنعتی شریف

  با بهره‌گیری از تجربیات برگزاری شش همایش ملی مهندسی ایمنی و مدیریت HSE در سالیان گذشته و با عنایت به استقبال جامعه دانشگاهی و صنعتی از این حرکت، مرکز طراحی فرآیند، ایمنی و کاهش ضایعات دانشگاه صنعتی شریف اقدام به برگزاری "هفتمین همایش ملی مهندسی ایمنی و مدیریت HSE" نموده است.
  محورهای همایش

 • اولین جشنواره تعالی HSE/ برگزاری کارگاه‌های تخصصی و نمایشگاه در حاشیه نمایشگاه HSE

  ثبت شده توسط hadi - شنبه, 10/09/1396 - 19:56
  برگزار کننده
  معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی

  اولین جشنواره تعالی HSE (سلامت، بهداشت و ایمنی) به همت دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به همراه نمایشگاه و کارگاه‌های تخصصی، زمستان سال جاری (۹۶) در سالن پاکدامن مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.