به سرور جدید پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

کاربر عزیز:به پایگاه اطلاعات ایمنی خوش آمدید.

  • در حال حاضر به دلیل عدم ورود به سایت قادر به مشاهده اطلاعات کامل صفحات و بهره مندی از خدمات سایت نیستیتد. عضویت در سایت برای همگان مجاز، کاملا رایگان و در کمتر از دو دقیقه قابل انجام است:  ورود به سایت -  ایجاد حساب کاربری جدید 

  • چنانچه قبلا جهت عضویت در سایت اقدام کرده اید اما موفق به عضویت نشده اید ضمن عذرخواهی به اطلاع می رسانیم که مشکل مذکور رفع شده و از شما خواهشمندیم که یکبار دیگر با استفاده از نام کاربری جدید حساب خود را ایجاد کنید. در صورت ادامه مشکل از طریق شماره 09304240147 با ما ارتباط بر قرار نمایید.  

فروشگاه اینترنتی تجهیزات ایمنی و ترافیکی راسپینا

ثبت شده توسط Raspinaeng - دوشنبه, 02/17/1397 - 18:55
فروشگاه اینترنتی ایمنی راسپینا

شرکت ایتوک فرتاک آرکا (مژده فردایی مطمئن) در کمتر از یک سال با بهره­گیری از روش­های نوین مدیریتی، فروش و همچنین به روزترین روش­های تجارت الکترونیک مفتخر به ارائه خدمات فروش و مشاوره تخصصی به بیش از هفت واحد صنعتی کوچک، سه واحد صنعتی بزرگ و سه شرکت ساختمانی و خدماتی می­باشد.

اخذ نمایندگی رسمی از سه برند تولید کشور و همچنین پشتیبانی از سه برند بازرگانی شرکت را بر آن داشته که جهت گسترش روابط تجاری خود اقدام به معرفی خدمات خود در زمینه فروش تجهیزات ایمنی نماید.

ارائه خدمات فروش و مشاوره به شرکت­های سایتال ساخت (خطر کار در ارتفاع)، شرکت دارو سازی لقمان (خطر مواجهه با مواد شیمیایی)، شرکت ساختمان­سازی سداد (خطر سقوط اجسام)، شرکت ادوات کشاورزی نوروزی (خطر تنفس مواد سمی)، شرکت گاز­های طبی ره پویان توسعه تهران (خطر مواجه با ولتاژ بالا)، نیرو هوایی جمهوری اسلامی ایران (حفظ و نگه داری خلبانان بعد از خروج اضطراری)، شرکت مشاوره ایران (حفظ سلامتی در برابر اشعه های فرابنفش)، شرکت پسماند هسته­ای ایران، شرکت پتروشیمی شایان فرناز زاگرس، شرکت رنگ پارس الوان توس، نیرو تهویه البرز، گروه راه و ساختمان­سازی 142 و غیره افتخاری بزرگ در صنعت ایمنی کشور برای ما به ارمغان آورده است.

ارائه خدمات بهتر با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت ایمن گستران پارس با برند تجاری IGP ، ایمن پا، برند SPASCIANI، DRAGER، CT و غیره سبب شد تا با توان ایرانی، ایمنی ایرانی تامین شود.

ارایه دهنده کالا/ خدمت
شرکت ایتوک فرتاک آرکا
شهر/استان/منطقه
تهران
نوع آگهی
آگهی معرفی وب سایت

عدم نمایش کلیه اطلاعات این صفحه برای شما:

کاربر عزیز:به دلیل عدم ورود شما به سایت، بخشی از اطلاعات این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود.  برای رفع این مشکل، ورود به سایت ضرورت دارد. چنانچه به هر دلیلی تاکنون نسبت به عضویت در سایت اقدام ننموده اید لطفا نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام فرمایید. عضویت در سایت برای همگان مجاز و کاملا رایگان می باشد.